O nás

Skupina firem APASON je soubor na sebe navazujících společností co do zaměření. Firmy byly založeny s cílem využít všechny dlouholeté zkušeností ze stavební a developerské činnosti správy nemovitostí, grafiky a designu a v neposlední řadě i marketingu.

Co je našim cílem

Naším cílem je vybudovat konkurenceschopné firmy střední velikosti s výše jmenovaným zaměřením. Máme v úmyslu i vyvíjet, spolupodílet se na vývoji, eventuálně samostatně financovat různé pilotní projekty. Jsme rádi na začátku něčeho nového a máme rádi výzvy.

Stojíme nohama pevně na zemi

Nedáváme plané sliby a naděje. Vždy se vám budeme snažit vysvětlit reálný stav a situaci, která existuje a jak vám s ní můžeme pomoci. Naším zájmem je nabídnout vám služby, které skutečně potřebujete a které pro vás budou přínosem. Jsme přesvědčeni, že to je klíč k dlouhodobému partnerství vybudovaném na vzájemné důvěře.

Bereme to osobně

Všechny služby, které nabízíme, sami realizujeme, popř. tuto realizaci osobně zajišťujeme. Klademe důraz na kvalitně provedené práce v předem domluvených termínech s našimi zákazníky, tak abychom pokračovali v budování naší věrné zákaznické základny. Nechceme být pouze vaším dodavatelem, chceme být vaším dlouhodobým partnerem, který vám bude naslouchat a snažit se o realizaci vašich požadavků, přání i cílů.