O nás

APASON s.r.o. a APASON Property a.s. jsou nové společnosti, které jsme založili s cílem využít všechny dlouholeté zkušenosti ze stavební a developerské činnosti; správy nemovitostí a realitní činnosti; marketingu, tvorby webových stránek a v neposlední řadě i grafiky a designu.

Co je naším cílem?

Naším cílem je vybudovat konkurenceschopné firmy střední velikosti s výše jmenovaným zaměřením. Máme v úmyslu i vyvíjet, spolupodílet se na vývoji, eventuálně samostatně financovat různé developerské i webové pilotní projekty. Jsme rádi na začátku něčeho nového a milujeme výzvy.

"Stojíme nohama pevně na zemi"

Nedáváme plané sliby a naděje. Vždy se vám budeme snažit vysvětlit reálný stav a situaci, která existuje a jak vám s ní můžeme pomoci. Naším zájmem je nabídnout vám služby, které skutečně potřebujete a které pro vás budou přínosem. Jsme přesvědčeni, že to je klíč k dlouhodobému partnerství vybudovanému na vzájemné důvěře.

"Bereme to osobně"

Všechny služby, které nabízíme, sami realizujeme, popř. tuto realizaci osobně zajišťujeme. Klademe důraz na kvalitně provedené práce v předem domluvených termínech s našimi zákazníky, tak abychom pokračovali v budování naší věrné zákaznické základny. Nechceme být pouze vaším dodavatelem, chceme být vaším dlouhodobým partnerem, který vám bude naslouchat a snažit se o relizaci vašich požadavků, přání i cílů.

Váš tým APASON

Bereme to osobně

Od myšlenky k setkání

Máte nějakou myšlenku, kterou byste chtěli realizovat? Kontaktujte nás a domluvíme si společné setkání při šálku dobré kávy.
Od setkání k projektu

Věříme, že vám můžeme nabídnout kreativní a efektivní řešení vašeho projektu a rádi vám vypracujeme jeho koncept k vaší plné spokojenosti.
šipkaOd projektu k realizaci

Po vašem odsouhlasení projektu se můžeme pustit do samotné realizace. Naším cílem bude vaše spokojenost. My to Bereme osobně.