Zřízení domény

Co je to doména, její zřízení a k čemu ji potřebuji?

Doména neboli doménové jméno je část toho, co píšete do příkazové řádky vašeho prohlížeče. Je to jméno vašeho webového sídla. Naše společnost se jmenuje APASON s.r.o. a pro své internetové stránky používáme doménové jméno www.apason.cz. Vám to umožňuje nás snadno najít, což je přesně to, co potřebujete i u svých stránek. Vaši zákazníci vás musí snadno najít. Správné doménové jméno je základ.

S pomocí zřízení domény neboli doménového jména vám v rámci našich navazujících služeb umíme vyjít vstříc. Doménové jméno pro vás zajistíme, nastavíme a vy se o nic nemusíte starat. Pokud máte zájem i o jiné služby než jen webové stránky, jsme schopni vám doménové jméno nastavit i pro jiné účely - třeba pro emaily, komunikační servery, souborové FTP servery a další.

Zřízení domény vám můžeme zajistit ve spojení s různými koncovkami (domény 1. řádu). V našich končinách jsou nejběžnější koncovky .cz, .com nebo .eu, ale my vám dokážeme zajistit i domény s méně typickými koncovkami, jakými jsou například .in, .co, .net a další.

 

Máte-li zájem o další informace ohledně zřízení domény nebo o osobní setkání, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON