Webhosting

 

Proč potřebuji hosting webových stránek (webhosting), když mám stránky?

Stránky mít můžete, ale k čemu vám budou, když se na ně nikdo vyjma vás samotných nebude moct podívat? Určitě někde bydlíte, máte auto, které někde parkuje, chodíte do práce, která má svou vlastní budovu. I webové stránky potřebují mít své parkoviště, svůj malý kousek prostoru, kde budou ve virtuálním světě existovat. Tímto prostorem je hosting webových stránek, resp. webhosting. Hosting je tedy takové útočiště webových stránek.

Jak u nás funguje hosting webových stránek (webhosting)?

Naše společnost má vlastní servery s kvalitním připojením k tomuto virtuálnímu světu. Vybrané servery jsou přímo a pouze vymezené pro hosting webových stránek (webhosting), proto stránky z internetu prohlížíte bez výrazných prodlev. Možnosti mezipaměti zrychlují prohlížení a zabraňují náhodnému zobrazení citlivého obsahu, který se rozhodnete třeba ihned změnit. O bezpečnost našeho serveru dbáme, proto hrozí jen minimální riziko napadení ze strany hackerů nebo jiných útočníků. Obsah našich serverů je pravidelně zálohován, proto i kdyby k náhodné události přece jen došlo, vaše data jsou v bezpečí. V rámci webhostingu nabízíme také přístup přes FTP z důvodu samostatné správy webových stránek. Hosting vašeho webu u nás vám tedy zjednoduší i práci s vašimi webovými stránkami.

Neposkytujeme hosting webových stránek - webhosting pro jiné stránky než pro ty, které jsme sami vytvořili, proto nehrozí, že by cizí škodlivé kódy mohly jakýmkoli způsobem ohrozit vaše data. Naše servery jsou optimalizované pro běh vybraných CMS systémů, čímž zaručujeme stabilitu a plnou funkčnost vašich webových stránek. Hosting od nás je bezpečný.

 

Máte-li zájem o další informace ohledně hostingu webových stránek (webhosting) nebo o osobní setkání, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON