Tvorba webu

Proč potřebujete web?

Pokud jste zaměstnanci nebo třeba i majitelé společnosti, jednou z prvních otázek, kterou jste si pokládali, byla, kde budete pracovat, na kterém místě budete vytvářet ekonomické hodnoty. Dobré pracovní prostředí je pro každou společnost základem a současně i prezentací. Webové stránky jsou vaším virtuálním sídlem, vaší elektronickou kanceláří, ve které podáváte svému okolí informace o sobě, svých činnostech a službách. Webové stránky jsou stále vyhledávanějším zdrojem informací a prostředníkem umožňující komunikaci. Webové stránky jsou jednou z nejsnazších metod, jak navázat nové obchodní partnerství. V první řadě je třeba kvalitní zpracování webu, které dokáže návštěvníky zaujmout. V této věci vám dokážeme pomoci.

Tvorba webu aneb Jak vytváříme webové stránky?

Tvorba jen tak nějakých webových stránek není příliš užitečná. Ne každé webové stránky vyhovují potřebám všech. Každá společnost je jiná a stejně takové jsou i jejich potřeby. Náš přístup se liší. Nedodáváme jen produkt, dodáváme řešení. Pomůžeme vám vytvořit "elektronickou kancelář" na míru. Postup lze popsat následujícími kroky:

  • Pomůžeme vám ujasnit si představu o vašich stránkách při osobní návštěvě,
  • zrealizujeme grafický i funkční návrh webových stránek,
  • po vašem odsouhlasení začínáme řešení webových stránek skutečně vytvářet,
  • v průběhu realizace webových stránek s vámi intenzivně komunikujeme,
  • předáme vám webové stránky společně s jednoduchým návodem a vše vám ukážeme, případně vás zaškolíme,
  • nabídneme vám naše další služby, protože tvorba webových stránek není vše, s čím vám umíme pomoci.

Co od nás můžete očekávat?

V případě realizace webových stránek ve spolupráci s námi získáte řešení založené na solidním a léty prověřeném systému pro řízení obsahu webových stránek (CMS). Řešení je na míru, čemuž odpovídá i funkčnost a aplikace pro prostředí webových stránek. Grafické řešení webu je stejně tak naší parketou jako i samotná tvorba webových stránek a je součástí naší nabídky. Vše optimalizujeme tak, aby se vám se systémem dobře pracovalo a byli jste spokojení jak vy, tak i vaši návštěvníci a budoucí zákazníci. Zaměstnáváme vlastní programátory a grafiky. Některé ukázky naší předchozí realizace můžete nalézt v sekci referencí. Tvorba webových stránek je naší specializací i koníčkem.

 

Tvorba webových stránek je strategickým rozhodnutím. Budeme rádi, když nám dáte důvěru a vrhnete se do spolupráce právě s námi. Napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON