Správa webu

Co si představit pod službou správa webových stránek neboli správa webu?

Správa webových stránek je službou, která vám umožňuje starat se pouze o kvalitní obsah vašich webových stránek, zatímco my dbáme o to, aby na webu všechno optimálně a správně fungovalo. Nabízíme různé typy programů v závislosti na potřebách každé společnosti. Jsme schopni vaše webové stránky udržovat v chodu pomocí bezpečnostních aktualizací, ale také nabídnout pravidelné změny webových stránek dle vašich přání. Chcete s webovými stránkami strávit minimum času a věnovat se byznysu, který umíte? Nechte tedy webové stránky z větší části na nás. Správa webových stránek, kterou nabízíme, vám efektivně šetří čas.

Může nastat situace, kdy budete potřebovat doprogramovat funkcionalitu webových stránek, odebrat jinou, zřídit přístupy pro další uživatele, kompletně změnit texty webových stránek apod. Se vším je možné nás kontaktovat a domluvit se.

 

Máte-li zájem o další informace ohledně správy webových stránek nebo o osobní setkání, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na naši spolupráci.

tým APASON