Reklamní bannery

Co jsou reklamní bannery a k čemu slouží?

Reklamní bannery jsou jedním z nejčastějších druhů reklamy, se kterými se můžete na webových stránkách setkat. Reklamní bannery, neboli reklamní proužky, umístěné na hostujících webových stránkách jsou v podstatě pozvánkou na vaše webové stránky, které prostřednictvím bannerů propagujete. Reklamní bannery se ale využívají i v rámci vlastního webu a plní tak informační funkci. Reklamní bannery vám jako jeden z prvků internetového marketingu pomohou zvýšit návštěvnost vašich webových stránek nebo podpoří zájem o váš produkt nebo nabízené služby.

Na základě analýzy dokážeme určit, na jakých webových stránkách budou mít vaše bannery zaslouženou pozornost a tedy i očekávaný efekt. Druhů a velikostí reklamních bannerů je celá řada, my se zaměřujeme na bitmapové reklamní bannery (GIF, JPEG bannery) různých velikostí. Reklamní banner navrhneme, s vámi zkonzultujeme a samozřejmě ztvárníme.

Proč reklamní bannery právě od nás?

Máme nezávislý pohled na produkt nebo službu, kterou chcete inzerovat a pomůžeme vám vnést do vašeho záměru nezávislý pohled s jistou dávkou kreativity. Můžeme přijít s novými, neotřelými myšlenkami a pomoci vám váš záměr podpořit.

 

Chcete-li propagovat svůj záměr prostřednictvím reklamních bannerů, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON