Registrace do katalogů

 

K čemu je registrace do katalogů potřebná?

Hledáte způsob, jak dostat vaše webové stránky do povědomí svých budoucích zákazníků? Registrace do katalogů je nepostradatelnou součástí internetového marketingu, který je jedním z kroků k úspěšné optimalizaci vaší webové prezentace pro vyhledávače (SEO).

Jistě jste si všimli, že prakticky všechny vyhledávače i větší internetové servery nabízí registrace do svých katalogů. Majiteli takto zaregistrované webové stránky se otvírají skvělé možnosti, jak být viděn a osloven svými zákazníky. Pokud je ve vašem zájmu přímo zvýšení poptávky po produktech nebo službách, provádíme i registrace v tematicky zaměřených katalozích. Celá řada zákazníků právě zde vyhledává dodavatele nebo produkt. Stejně tak celá řada firem pomocí katalogů poptává firmy v rámci výběrových řízení.

Proč firemní zápis do katalogů?

  • Zápisem v katalogu vytváříte zpětné odkazy, které pomáhají webovým stránkám k lepšímu hodnocení ve vyhledávačích. To ve finále znamená zvýšenou návštěvnost vašich webových stránek potenciálními zákazníky.
  • I když není vaše webová stránka navštívena přes katalogy, máte u svého zápisu uvedený popis činnosti a logo, které na zákazníky působí jako reklama.
  • Velké procento firem využívá katalogy, popř. tematicky zaměřené katalogy jako databázi firem, které je možno oslovit v rámci výběrového řízení. Na vaší prezentaci velmi záleží!
  • Velké množství katalogů umožňuje registrace firmy zcela zdarma, jedná se tedy o reklamu a podporu prodeje prostřednictvím nového prodejního kanálu s nulovými náklady!

S čím vám můžeme pomoci?

  • Pomůžeme vám s výběrem vhodných katalogů pro zápis vaší firmy.
  • Vymyslíme pro vás text, který bude popisovat činnost a zaměření vaší společnosti tak, aby se stal atraktivním a nepřehlédnutelným mezi vaší konkurencí.
  • Provedeme ruční registrace do všeobecných nebo i do tematicky zaměřených katalogů, kterých existuje celá řada.
  • Prozradíme vám i další způsoby jak podpořit váš záměr prostřednictvím internetového marketingu. Registrace do katalogů je jen jednou částí.

 

Máte-li zájem o další informace ohledně registrace do katalogů nebo o osobní setkání, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON