Budování odkazů

Co jsou to zpětné odkazy?

Ani sebelepší webové stránky dnes už nestačí. Budování zpětných odkazů neboli linkbuilding je nepostradatelnou součástí internetového marketingu a jedním z kroků k optimalizaci webových stránek pro vyhledávače (SEO). Čím více relevantních zpětných odkazů na web povede, tím větší hodnotu, neboli ranky (S-rank u Seznam.cz a Pagerang u Google.com), získá webová prezentace v internetových vyhledávačích a tím spíš se ve výsledcích vyhledávání dostane na přední místa. Zpětné odkazy fungují ve své podstatě jako doporučení webových stránek.

Zpětné odkazy, kromě toho, že plní roli zlepšování pozice webové prezentace ve vyhledávačích, jsou samy zdrojem návštěvnosti. V ideálním případě by zpětné odkazy měly být umístěny na webech, které navštěvuje také vaše cílová skupina a jejich obsah je tedy obdobně zaměřen.

Zpětné odkazy - jak na to?

Zpětné odkazy na váš web vedoucí z cizích webových stránek jsou ideálním způsobem, jak zvýšit povědomí o vašich webových stránkách. Zpětné odkazy se mohou nacházet i na vlastním webu a odkazují tak ze stránky na stránku.

Registrace do katalogů je jedna z nejsnazších, nejběžnějších a nejpoužívanějších možností, jak získat zpětné odkazy. V rámci budování zpětných odkazů registrujeme jak do českých, tak i do zahraničních katalogů.

Předpokladem pro budování zpětných odkazů (linkbuilding) jsou webové stránky, které splňují následující předpoklady:

Co vám můžeme nabídnout?

S námi získáte kvalitní zpětné odkazy, které jsou jedním z nástrojů vedoucí k úspěšné optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Díky budování zpětných odkazů dostanete své webové stránky na vyšší pozice v internetových vyhledávačích. Zvýšíte také návštěvnost webu a svou popularitu na internetu.

 

Máte-li zájem o další informace ohledně budování zpětných odkazů (linkbuilding) nebo o osobní setkání, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON