Marketing

Marketing

V širokém rozsahu oblasti marketingu se specializujeme na marketingové poradenství se zaměřením na produktový marketing a marketingovou komunikaci v automobilovém průmyslu. Nabízíme služby v rozsahu od vytvoření marketingové specifikace samostatného produktu až po vytvoření komplexní marketingové strategie. Naše portfolio zahrnuje následující služby:

  • nalézání nového prodejního potenciálu
  • tvorba a nastavení produktové nebo komunikační strategie
  • segmentace, targeting nebo retargeting, positioning produktu nebo služby
  • analýza konkurence a z toho vyplývající návrh opatření

Internetový marketing

Další naší specializací je Internetový marketing. Internetový marketing se v zásadě od klasického marketingu příliš neliší. Internetový marketing se liší pouze používanými nástroji a tím, že k prosazení svých cílů využívá internetovou reklamu a samotné webové stránky.

Internetový marketing představuje soubor nástrojů, díky kterým neuniknete pozornosti žádného potencionálního zákazníka. Naše portfolio zahrnuje následující služby:

K čemu potřebujete internetový marketing?

Internetový marketing je důležitým nástrojem vaší propagace na internetu. V dnešní době nestačí pouze pasivně čekat na zákazníky, je naopak nutné dávat o sobě aktivně vědět. V době, kdy má téměř každý vlastní webovou prezentaci či e-shop, je velmi důležité zaměřit se na internetový marketing. I sebelepší webové stránky se mezi dnešní konkurencí jednoduše ztratí a propadnou se do šedivého průměru, kde je zákazník hledat nebude. Nabízíme internetový marketing, který vám pomůže získat nové klienty a tím i vyšší příjmy z internetové prezentace. Chcete-li, aby vaše webové stránky vydělávaly nebo podporovaly váš záměr, musíte najít způsob, jak přilákat potenciální návštěvníky a přeměnit je na své zákazníky.

Úspěšný internetový marketing

Pro zvýšení prodejů a zisků je nutné mít promyšlený marketingový plán. Nevěříme na zázračné triky. Naší cestou je dodat kvalitní webové stránky a zapracovat na jejich propagaci. Vybereme pro vás vhodnou strategii internetového marketingu. Díky monitoringu, analýzám návštěvnosti a analýzám webových stránek se dozvíte, na kolik jsou vaše webové stránky efektivní. Poté vám nastíníme možná řešení a vy si vyberete to, které vám bude nejvíce vyhovovat. I přestože je komplexní řešení a dlouhodobá spolupráce efektivnější, můžeme vám zpracovat i dílčí kroky internetového marketingu.

 

Máte-li zájem o marketing od nás, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON