Grafický návrh webu

Proč investovat do designu webových stránek?

Grafický design je základem každých moderních webových stránek. Grafický design webových stránek je první, co návštěvník vašich webových stránek uvidí a je tedy namístě věnovat jejich vzhledu zaslouženou pozornost.

Webové stránky v dnešní době již neplní pouze funkci pasivní prezentace, stávají se i neopomenutelným komunikačním a prodejním kanálem, který jako jeden z prvků vytváří image jejich majitele. Proto i když jste spokojeni se současným vzhledem vašich webových stránek, neusněte na vavřínech a udržujte si náskok před ostatními.

Jaké jsou předpoklady dobré grafiky webu?

Grafický návrh webu by měl být:

  • Jedinečný – odlišný od tisíců webových stránek vznikajících v navzájem si podobných šablonách a odlišný především od vaší konkurence.
  • Nadčasový – moderní grafický návrh webu a využití nových funkcí a aplikací by mělo být při tvorbě nových webových stránek nebo jejich designu samozřejmostí, je ovšem nutné dbát i na to, aby webové stránky nerespektovaly pouze současný trend a vypadaly stále svěže i po několika měsících nebo letech.
  • Přehledný – návštěvníka vašeho webu by neměla odradit od dalšího užívání přílišná složitost a velké množství informací. Správný grafický návrh webu by měl naopak podpořit webové stránky v jejich přehlednosti a následně vzniklá architektura webových stránek by měla pro návštěvníka vašeho webu vytvořit přirozené prostředí.
  • Respektující image a identitu – webové stránky jako jeden z prvků marketingové komunikace by měly graficky korespondovat s image a identitou společnosti nebo záměru, pro jehož účel jsou vytvářeny.
  • Vyvážený – využívající psychologii barev a tvarů a vytvářející tak pozitivní dojem z vizuálního pojetí webových stránek.
  • Cílený – grafický návrh webu tvořený s ohledem na účel a schopnost oslovení cílového segmentu vašich webových stránek.

Co vám můžeme nabídnout?

Vytvoříme vám grafický návrh webu přesně podle vašich představ, nebo se naopak můžete spolehnout na naši kreativitu při tvorbě originálního vzhledu vašich webových stránek. Každý náš grafický návrh webu je unikátním produktem.

 

Máte-li zájem o další informace nebo o samotný grafický návrh webu, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON