Grafický návrh tiskovin

Tiskoviny v jednotném designu

Vizitky, hlavičkové papíry, dopisní obálky, prospekty, katalogy, letáky, plakáty a další propagační tiskoviny jsou komunikačním nástrojem každodenního kontaktu s vaší firmou.

Tiskoviny jsou dalším kamínkem do mozaiky firemní identity, a tedy i vaší prezentace navenek. Prostřednictvím zdánlivých maličkostí, jakými jsou jednotlivé firemní tiskoviny a jejich design, je vnímána úroveň vaší firmy a její styl. Při setkání s obchodním partnerem předáváte vizitku, korespondenci píšete na hlavičkové papíry a posíláte ji v dopisních obálkách se svým logem. To vše a mnoho dalšího je vaší prezentací.

Co vše se skrývá pod pojmem firemních tiskovin?

  • Kancelářské tiskoviny – (vizitky, hlavičkové papíry, objednávky, faktury, dopisní papíry, dopisní obálky, formuláře, interní sdělení)
  • Propagační materiály – (produktové letáky, propagační desky, katalogy, novoročenky, pozvánky, oznámení, obaly CD a DVD nosičů, pohlednice, plakáty, diplomy, samolepky)
  • Šablony pro marketingovou komunikaci – (šablony pro interní i externí firemní prezentace)

Grafický návrh tiskovin od nás

Vytvoříme vám grafický návrh tiskovin s ohledem na vaši firemní identitu a tyto tiskoviny i následně dodáme. Grafický návrh tiskovin vám vytvoříme  ve více variantách na základě vašeho zadání a vybranou variantu tiskovin zrealizujeme. Výsledkem našeho úsilí budou kvalitní a reprezentativní tiskoviny, za které se rozhodně nebudete muset stydět a které budou pomáhat vytvářet vaši pozitivní image.

 

Máte-li zájem o další informace nebo o samotný grafický návrh tiskovin, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON