APASON fratres

Co je APASON fratres?

APASON fratres je nabídka služeb společnosti APASON s.r.o. se zaměřením na Marketing, Webové stránky a v neposlední řadě na Grafiku a design.

Marketing

V širokém rozsahu oblasti marketingu se specializujeme na marketingové poradenství se zaměřením na produktový marketing a marketingovou komunikaci v automobilovém průmyslu. Nabízíme služby v rozsahu od vytvoření marketingové specifikace samostatného produktu až po vytvoření komplexní marketingové strategie.

Internetový marketing

Další naší specializací je Internetový marketing. Od klasického marketingu se internetový marketing liší pouze používanými nástroji a tím, že k prosazení svých cílů využívá internetovou reklamu a samotné webové stránky.

Internetový marketing představuje soubor nástrojů, díky kterým neuniknete pozornosti žádného potencionálního zákazníka.

Webové stránky

Doba se zrychluje a umět svým zákazníkům nabídnout kvalitní informace v pravou chvíli je již nezbytností. Kdo není na internetu a nemá webové stránky, téměř jako by neexistoval. Webové stránky jsou vaší virtuální jednací a prezentační místností.

Jsme schopni pro vás připravit webové stránky na míru - od prvotního návrhu až po finální zpracování a předání. Nabízíme též navazující služby, jako jsou služby související s hostingem, se zálohami, s doménami nebo též pravidelné aktualizace. Webové stránky tak budete spíše využívat k dosažení vašich cílů, namísto toho, abyste se o webové stránky starali. Webové stránky mají sloužit vám, nikoli vy jim.

Grafika a design

Zaměřujeme se i na tvorbu grafického designu a firemní identity. Být pozitivně vnímán potenciálními zákazníky je základem vašeho úspěchu. Jestliže máte působit profesionálně a přesvědčivě, je třeba svěřit se do rukou odborníků s citem pro podmanivý design podepřený marketingovým přístupem. Jen tehdy bude působit čistě a harmonicky, neboť budou design a grafika plně korespondovat s pravidly firemní identity. Jsme precizní a vše dotahujeme skutečně do detailů.

V grafickém designu se soustředíme především na grafické návrhy webových stránek a tiskovin. Naše grafika je originální a neotřelá. V oblasti firemní identity se specializujeme na logo a logotyp, ale i na zpracování kompletního design manuálu.

Dlouhodobá spolupráce a spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.

 

Máte-li zájem o další informace, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON