APASON

Co je developerská a stavební činnost v našem podání?

Developerská činnost zahrnuje nákup pozemků pro určitý investiční záměr, následnou výstavbu a prodej či pronájem nemovitosti cílovému zákazníkovi. Investorům nabízíme kompletní realizaci investičního záměru na klíč nebo vyhledání vhodné investiční příležitosti.

Stavební činnost v našem podání zahrnuje široké spektrum nabízených služeb od projektování přes odborný dozor až po realizaci stavebních projektů. Můžeme vám nabídnout komplexní realizaci staveb "na klíč" nebo jejich částí. Provádíme také servis v oblasti správy budov (facility management).

Nabízíme i design a vizualizace exteriéru i interiéru. Jsme schopni vypracovat vizualizace od rodinných domů a bytů až po průmyslové komplexy či urbanistické studie. Vizualizace jsme schopni doplnit o kreativní designové návrhy včetně soupisu doporučených materiálů a barev. Vypracovaný projekt pro vás budeme rádi autorsky dozorovat, abyste měli jistotu, že zakázka bude realizována dle námi vypracovaného návrhu.

Co od nás můžete očekávat?

  • komplexnost nabízených služeb, tj. forma dodávek "na klíč",
  • důslednost při plnění termínů a dodávek,
  • ekonomická soběstačnost - nepožadujeme zálohy na prováděné práce,
  • záruční a pozáruční servis - běžně poskytujeme záruku v délce 5 let, střechy až 10 let,
  • kvalitní technické řešení za příznivou cenu,
  • maximální možná ochrana životního prostředí při provádění stavebních prací

Uvažujete-li o stavbě rodinného domu nebo jeho rekonstrukci, chcete-li realizovat stavbu zemědělskou, bytovou nebo komerční, kontaktujte nás a my vám rádi zpracujeme nezávaznou nabídku na developerskou činnost, stavební činnost nebo jen na vizualizaci vašeho záměru. Během naší stavební činnosti jsme si vybudovali síť partnerů, kteří nás neustále přesvědčují o své profesionalitě. Naším záměrem je poskytovat svým klientům služby s využitím této sítě v co možná nejvyšší kvalitě. Dali jsme si za cíl zajistit realizaci záměrů našich klientů bez stresu na jejich straně, v termínu a bez zbytečných kompromisů. Bereme to osobně.

Na co klademe důraz?

Klademe důraz na vyřešené majetkoprávní vztahy a provádění výstavby na základě kvalitně zpracovaného projektu a vydaného stavebního povolení. V průběhu realizace stavby provádíme kontrolu kvality prováděných stavebních prací. Po kolaudaci stavby následuje vklad do katastru nemovitostí nebo podpis nájemní smlouvy. Nakonec zákazníkovi předáváme klíče od hotové nemovitosti.

 

Pokud vás zajímá developerská činnost, stavební činnost, naše nabídka designu a vizualizace, nebo máte-li zájem o další informace nebo o osobní setkání, napište nám vzkaz v sekci nezávazné poptávky a my se s vámi spojíme.

Těšíme se na spolupráci.

tým APASON