Webové stránky Fly fun

Portál Fly fun byl založen jako oficiální zábavní web společnosti FLY UNITED s.r.o. pro partnery a zákazníky společnosti. Zadání pro tvorbu stránek Fly fun zahrnovalo novinky a zajímavosti, zobrazování akčních nabídek, pořádané akce a soutěže, mělo zde být vedeno diskuzní fórum a umístěny novinky MUJLETáček ve formátu PDF.

Grafický návrh portálu měl být dle zadání hravý, lehce neformální, ale s jasným grafickým odkazem na firemní identitu a webovou prezentaci společnosti FLY UNITED s.r.o. Ke zvlášnostem stránek patřilo napojení na server nesoucí informace o západu a východu Slunce. V návaznosti na čas se měl měnit design stránek, kdy ve dne mělo být pozadí stránek automaticky světlejší, v noci potom potemnělé. Vše bylo regulováno i s ohledem na změnu času v rámci vybraného časového pásma.

Jedním z důležitých prvků webových stránek byly soutěže a možnost účastnit se jich vložením soutěžní fotografie, které mohli jednotliví uživatelé po přihlášení ohodnotit pomocí 1 až 5 hvězdiček. Soutěže byly nezávislé samy o sobě a do každé soutěže mohli uživatelé vložit vždy pouze jednu soutěžní fotografii. Všechny fotografie využívaly efektu ThickBox pro větší a lepší náhled fotografie. K fotografiím mohli uživatelé také přidávat komentáře. Stránky dále nabízely i jiné možnosti, mezi které patřily pravidelné, měsíční informace MUJLETáček nabízející PDF soubory s novinkami, dále seznam akcí zobrazených v přehledném kalendáři nebo možnost odeslat odkaz známému či příteli pomocí jednoduchého formuláře.

Stránky dále umožňovaly používat pro sledování aktualizací stránek RSS kanály. Různými aktivitami, jako byly účasti v soutěžích, vkládání komentářů a vůbec návštěvy stránek, získávali přihlášení uživatelé body, které mohly být na konci sledovaného období využity na zvýhodněné akce a jiné akčí nabídky společnosti FLY UNITED s.r.o.