Webové stránky Autodrom Most

Nové webové stránky Autodromu Most http://www.autodrom-most.cz byly vytvořené s ohledem na novou firemní identitu společnosti a zvyšující se požadavky na webové stránky s ohledem na možnosti, které mohou svým uživatelům nabídnout. Bylo nezbytné přepracovat jádro systému pro vytvoření snadno ovladatelné administrace.

Byl kladen velký důraz na správné zobrazení webových stránek Autodromu Most na různých mediích, aby byly stránky co možná nejvíce responzivní. Webové stránky jsou zaměřeny na design, přehlednost a maximální užitnost pro cílové skupiny Autodromu v Mostě, která je velmi různorodá. I proto jsou na webu uvedena různá sociální media.

Rozsah webových stránek vycházel z původní webové prezentace společnosti spolu se zapracováním nových funkcí, které usnadňují řešit denní agendu pracovníků Autodromu Most. Mimo základních funkcí webové stránky umožňují návštěvníkům možnost rezervace vstupenek, kurzů, dárkových certifikátů i pronájmu areálu. Galerie umožňuje vkládat, řadit a kategorizovat fotografie a videa, jejichž náhled se po klepnutí automaticky zvětší na přijatelnou velikost.

Administrace mimo správu fotografií nabízí i přehledné možnosti vkládání a úpravy všech dalších stránek webu, umožňuje vkládat položky menu a nastavovat jim různé vlastnosti. Vyjma běžných stránek lze na stránky doplňovat termíny závodů, akcí pro veřejnost, kurzů a jiných událostí. Všechny obsahy se upravují snadno pomocí textového editoru, díky němuž není potřeba programování.

Webové stránky jsou připraveny pro českou, anglickou a německou jazykovou mutaci. Všechny jazyky jsou systémem plně indexovány a je možné mezi nimi v obsahu stránek prohledávat.