Rodinný dům Praha

Zadáním projektu byla výstavba rodinného domu v Praze s dostatkem soukromí a s dobrou dostupností do centra města. Dům měl respektovat přírodní materiály a barvy, měl být moderní po designové i technické stránce a co nejvíce bezúdržbový.

Rodinný dům je situován v lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Autem zajištěn bezproblémový přístup z více stran. Dostupnost MHD zajišťují zastávky autobusu, tramvají a navazující stanice metra trasy A. Dvoupodlažní podsklepená vila je situována v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností.

V suterénu objektu jsou skladové prostory, společenská místnost a sklípek. Garáže pro 4 osobní automobily jsou situovány v úrovni 1.NP. Dům mimo standardní vybavení nabízí nízkoenergetickou nenáročnost, bezbariérové řešení - nerezový výtah do všech podlaží, klimatizaci, rekuperaci, podlahové vytápění, prostorový krb, venkovní rolety, bezpečnostní kamerový systém, centrální vysavač, domácí telefon, satelitní a televizní rozvody, datové rozvody, komorový trezor s trezorovými dveřmi, všechny ložnice s vlastním sociálním zařízením a šatnou, sadové a terénní úpravy včetně přípravy pro zavlažování zahrady, použití nadstandardních materiálů: vápencovo-pískovcové cihly, venkovní obklad z přírodního kamene, dřevo-hliníková okna s trojskly, kartáčované plovoucí podlahy, dlažby Apavisa, koupelny Laufen, Grohe, garážová vrata Hörmann, aj.

S výstavbou rodinného domu v Praze 10 - Strašnicích jsme začali v srpnu 2012 a skončili v únoru 2014.